Boty Caterpillar Pracovni

Tou může být kombinace platformy a podpatku, často také stačí změnit pouze výšku platformy. V zúžené nižší podobě vypadá velmi žensky a elegantně. Mezi další varianty Boty Caterpillar Pracovni patří otevřená a uzavřená špička, pevná, volná pata, případně užití řemínku. Každé botky vypadají specificky a dají se využít k mnoha příležitostem. Začínají se na trh dostávat i různé materiály a vznikají tak originální kousky. Od klasických černých lakovek na platformě a podpatku po bláznivé barevné gladiátorky na platformě.

I v tomto horkém počasí se můžete v botách cítit dobře, a to hlavně pokud se rozhodnete pro Boty Caterpillar Pracovni, které jsou velice pohodlné. Jen tak se vám v nich nezapotí noha a v porovnání s žabkami v nich budete mít pevnou nohu a nemusíte zbytečně šmajdat. Některým ženám připadají sandály zmužnělé, ale přesvědčím vás, že je v nich víc ženskosti než si myslíte.

Konečně je tu jaro a s ním přichází i každoroční obměna šatníku a botníku. Není na škodu si udělat radost a pořídit si nějaké hot novinky této sezóny, a pokud přemýšlíte nad novým párem bot, který vás na jaře ozdobí, máme pro vás pár tipů, kam můžete v obchodech nasměrovat vaši pozornost. Jaké jsou trendy Boty Caterpillar Pracovni pro jaro?

Chcete letos doslova zazářit? V čem jiném byste mohly nežli v okouzlujících Boty Caterpillar Pracovni? A právě tyto úžasné botičky si teď představíme. Mnohým lidem připadají lesklé oblečky, doplňky a boty laciné, ovšem není tomu zcela tak. I když si v lesklých kozačkách vyjdete třeba jen na nákup, budete si připadat neodolatelně a půvabně, jako kdybyste byla na bále. A ještě když vašim kozačkám nebude chybět vysoká platforma, budete skutečně, jako princezna.

Hitem této sezóny jsou Boty Caterpillar Pracovni – světle zelená, růžová, modrá, fialová. Ani dámy upřednostňující klasiku rozhodně nešlápnou vedle, pokud zvolí klasickou černou nebo právě velmi oblíbené pudrové odstíny. Abychom po zimě svět trošku rozveselily a přivítaly jaro, určitě sáhněte po platformách s vzorem květin v pestrých barvách doplněné šněrováním, přezkou, ozdobnou květinou nebo mašličkou. Proužky a puntíky jsou nesmrtelné, ty se budou nosit vždy. Nezapomínejte také na populární svítivé neonky, které nikdo nepřehlédne.