Obuv Lorencová Kopřivnice

Obuv Lorencová Kopřivnice získávají stále více příznivců. Zvláště pro ty, kteří podpatkům příliš neholdují, představují adekvátní obuv. Platforma umožňuje snadnou chůzi (není–li extrémně vysoká) a přesto dodává na pohled ženskost podpatků. Ovšem nikdy je nemůže zcela zastoupit. Botky se musí umět nosit, tak pokud se Vám v platformách nechodí zrovna nejlépe nebo se v nich cítíte jaksi robusně, zvolte jinou variantu.

Vysoké podpatky vyrýsují lýtko, a proto se hodí ke capri kalhotám. Pozor na kotníkový pásek, rozšiřuje a zkracuje nohy. Sandály s vysokým podpatkem jsou samy o sobě velmi výrazným doplňkem, z toho důvodu nepožívejte přehnané zdobení. Vhodné jsem neutrální barvy Obuv Lorencová Kopřivnice – černá nebo bronzová, dá se s nimi dobře kombinovat outfit.

Kolekce Obuv Lorencová Kopřivnice je opět rozmanitá a každá žena si může najít ten pravý pár bot pro sebe. Pokud se zaměříme na letošní barevné schéma, pak nejmódnějšími tóny této sezóny jsou: hnědá, hnědočervená, černá, bílá, šedá, kovová, béžová, vínová, tmavě modrá, čokoládová, tmavě fialová, khaki a červená. V zimě se všichni většinou oblékají do tmavších barev, proto jsou také i modely kozaček v tmavších tlumených barvách, aby ladily s oděvem.

Odložte kabáty a oblečte se do vzdušných květinových šatů a vemte si k nim Obuv Lorencová Kopřivnice. Nádherně jarně působí platformy doplněné šněrováním z lýkových nebo kožených provázků. Pokud vyrážíte do města na nákupy nebo jen na procházku s kamarádkou, obujte nižší platformy v klasické černé barvě, které můžete sladit s úzkými džínami, tričkem a lehkou jarní bundičkou. Jestliže se chystáte na společenskou událost, velmi luxusně působí lakované boty na vyšší platformě v pudrových odstínech.

Obuv Lorencová Kopřivnice si můžete vybrat sportovní nebo elegantní. Záleží na tom, kde je chcete nosit. Sportovní sandály využijete například do přírody. Jsou lehké, vyrobené z kvalitních materiálů a umožňují bezpečnou chůzi, ať jste v jakémkoli terénu. Vybrat si budete moci téměř ze všech sportovních značek, jako je Nike, Adidas, Puma atd. Elegantní sandály jsou většinou na podpatku a jsou velmi všestranné. A sandály bez podpatku s rovnou podrážkou můžete využít například v létě na pláž.